Брошюра ГЕНДЕРНЕ «ВИХОВАННЯ»

Брошюра "Гендерне виховання"Здесь можно скачать брошюру по гендерному «воспитанию»:

Broshura «Genderne vihovannja».

Дорогі батьки, шановні вчителі! Хочемо ознайомити вас с брошюрою, яка надійшла до нас від фахівців з данного питання. Це видання підготовлене саме для вас, адже наші діти в небезпеці.

Останім часом у нас впроваджується різні нові програми: ґендерна політика, статеве виховання, антидискримінаційні закони, ювенальні закони, закони про «права дітей та жінок», пропаганда толерантності, а також боротьба зі СНІДом, торгівлею дітьми та надуманим насиллям у сім’ї. Після ретельного вивчення цих програм стає зрозумілим, що справжня їх ціль — підступна руйнація інституту сім’ї в Україні, а це — загроза існуванню нашої нації та держави.

Така практика вже звична для країн Європи та Америки. Адже, наприклад, в багатьох країнах гомосексуалістам дозволили укладати шлюби, всиновлювати дітей, а ще ведеться широка пропаганда цього збоченого стилю життя через освітню систему.

Правозахисник Алекс Спак із Лондона під час свого перебування в Україні розповідав, що у Великобританії принижуються права нормальних людей лише за те, що вони з негативною оцінкою висловляться проти гомосексуалізму. Вихователів та вчителів звільняють і штрафують, коли вони не беруть участі в шкільних акціях, де лесбіянки розповідають, що їхня практика – це норма життя.

Ви будете дуже здивовані, що гомосексуалізм підступно впроваджують у дошкільні програми і в Україні. Вже сьогодні переробляють та міняють дитячі книжки, пісні, іграшки, казки, конкретні навчальні програми, а на численних тренінгах вишколюють вихователів та вчителів.

Про все це та інше ви зможете прочитати у наступних розділах, а потім вже вирішите самі, загрожує воно вам і вашим дітям чи ні. З проблематикою, висвітленою у даному виданні, вже ознайомлено багато людей, і ми не знаємо жодної мами, яка після цієї інформації залишилася б байдужою до цієї проблеми.

Реклама

Оставьте комментарий

Комментариев нет.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s