Захист гомосексуалістів та лесбіянок стане пріоритетом зовнішньої політики США

Американський Президент Барак Обама оприлюднив у Вашингтоні заяву, що вони вважатимуть захист сексуальних меншин, тобто геїв, лесбіянок, бісексуалів і трансгендерів, пріоритетом зовнішньої політики США (http://zik.ua/ua/news/2011/12/08/323139).

Директива Білого дому вимагає від урядових відомств зробити все, що від них залежить, щоб американська дипломатична діяльність і допомога іншим країнам сприяли захистові прав гомосексуалістів. До речі в Україні американські громадські організації (Фонд Сороса «Відродження», Фонд сприяння демократії США, Корпус миру США в Україні) вже зараз фінансують тих, хто просуває ґендерно-гомосексуальні програми. Президент Обама висловив «глибоку стурбованість» нібито дискримінацією, що їх зазнають геї, лесбіянки, бісексуали і транссексуали. Під цією дискримінацією вважається те, що в деяких країнах (сюди відноситься і Україна) політики ще зберігають здоровий глузд та не допускають легалізації одностатевих шлюбів, усиновлення гомосексуалістами дітей, проведення гей-парадів, пропаганди гомосексуалізму у школах.

Обама обурений, що в деяких країнах ще не дозволені гей-паради. Президент США не вперше заторкує цю тему. Виступаючи на форумі Генеральної асамблеї ООН у вересні цього року, Обама також говорив на цю тему. До речі, на травень 2012 року ці ж сили будуть старатися зробити все для того, щоб провести запланований гей-парад у Києві.

Державний секретар США Гілларі Клінтон у промові в Женеві з нагоди Міжнародного дня прав людини у промові повідомила також, що адміністрація президента Обами виділяє 3 мільйони доларів до фонду підтримки громадських організацій у тих країнах світу, де вони захищають права сексуальних меншин.

Пригадуємо, що з лютого 2011 року згідно вимог гендеристів в Америці вже відмінені слова батько та мати, а у школах проводяться уроки ґендеру та гомосексуалізму. На жаль, здорові сили в американському суспільстві вже не можуть протистояти цим збоченцям, адже ті, що не згідні з політикою гомосексуалізації нації, будуть означені гомофобами та покарані.

Американський сенатор штату Оклахома Саллі Керн (Sally Kern) заявила, що гомосексуалізм представляє більшу загрозу для Америки, ніж тероризм. «Це небезпечніше, ніж тероризм, бо гомосексуалізм руйнує моральну стійкість цілої нації, – впевнена Керн. – Ми як нація були засновані на релігії і моральності, і якщо ми приберемо ці принципи з нашого суспільства, то втратимо те, що робить нас великою нацією. Ми більше не будемо доброчесними людьми, а без гідності наша нація не виживе».

Реклама

Оставьте комментарий

Комментариев нет.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s