Доля небажаних дочок в Індії

  Щороку вбивають мільйон молодих індусок. В Індії дівчат часто піддають різкому хірургічниму втручанню зміни статі. Нещодавно з’ясувалося, що в Індор за бажанням батьків лікарі проводять хірургічні операції зміни статі. За рік у найкращих клініках міста проводиться близько 200-300 таких операцій. Родина вирішує про зміну статі дівчинки. В Індії кожна дівчинка є небажаною дитиною, оскільки потрібно забезпечити її приданим та організувати заміжжя.

 Операції зі зміни статі проводять дівчаткам віком від одного до п’яти років. За таку операцію сім’я платить три тисячі доларів. Їм повідомляють, що такий «хлопчик» в результаті зміни статі буде безплідний та звичайно імпотент.

 В Індії відсутні адекватні закони, які б захищали дітей від такого втручання і забороняли лікарям проводити такі операції. Здавна відомо про бажання родин мати нащадків лише чоловічої статі, яке зумовлене заплутаними традицями. Відповідно до традицій, син повинен піклуватися і заробляти гроші на сім’ю, а дочка має бути забезпечена приданим і віддається родині чоловіка. В Індії юридично заборонено широко використовувані аборти ненароджених доньок, проте це роблять нелегально. Не є рідкістю відсутність турботи про своїх доньок, що проявляється у гіршому харчуванні або навіть голодуванні, а також у відсутності освіти.

Серед дітей віком до шести років переважають хлопчики – їх на сім мільйонів більше, ніж дівчаток.

За матеріалами Radio Watykańskie

Реклама

4 комментария

 1. Поданою статею ви (автори сайту) показуєте як гендерні стереотипи, або як вказано в статті «заплутані традиції» приводять до насильства над особами жіночої статі. Саме в таких чи подібних підходах, про роль та місце людини, в залежності не від її здібностей. а від її статі і криється суть гендерного насильства. От не зрозуміло тільки, чому тоді ви виступаєте проти концепції гендеру, якщо і вас жахають такі ситуації, що викладені в статті?

  • Традиции были веками, но сто лет назад никто не пытал этих девочек переменой пола! А вот как появилась теория гендера тут то и выяснилось что можно менять пол мальчика на девочку и т.д. — ведь согласно этой теории гендер можно менять! Из-за этой теории и появились эти жуткие клиники по перемене пола. Благодаря этой теории в головах людей сформировались мысли что можно так покалечить своего ребенка и решить проблему! Менять пол — этого не могло быть даже в самых «запутаных традициях», таким образом даже самые «запутанные традиции» гораздо адекватнее и гуманнее концепции гендера.

   • «В Індії юридично заборонено широко використовувані аборти ненароджених доньок, проте це роблять нелегально. Не є рідкістю відсутність турботи про своїх доньок, що проявляється у гіршому харчуванні або навіть голодуванні, а також у відсутності освіти.» — ТАКЕ ВІДНОШЕННЯ ВИ ВВАЖАЕТЕ АДЕКВАТНИМ І ГУМАННИМ?
    Є таке прислів’я «Обпікся на молоці, то дує на воду»
    Або ви умисно «заплутуєте» людей (і тим самим підтримуєте «издевательства» над жіночою статтю), або ви не розуміетесь на концепції гендер. Станьте мужніми і чесними перед собою.

 2. Наталия,а вы своей дочке сделайте операцию! Зачем вам потомство.Пусть лучше мальчик будет!Начинайте всегда с себя!!!


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s